Bosch Service

Bosch Service - sieć warsztatów o najwyższym standardzie

 

Bosch Service to marka z wieloletnią tradycją, słynąca na świecie z wysokiego standardu oferowanych usług motoryzacyjnych. Zapewnienie profesjonalizmu i wysokiego standardu oferowanych usług jest celem nadrzędnym
dla każdego Bosch Service.

 

Rodzaj świadczonych usług:

 

Sieć Bosch Service skupia w swoich ramach zarówno serwisy kompleksowo obsługujące pojazdy wszystkich marek - pod nazwą Bosch Car Service, jak też serwisy specjalistyczne - pod nazwą Bosch Diesel Service i Bosch Diesel Centrum.

 

Bosch Car Service to nowoczesny warsztat samochodowy, oferujący kompleksowe usługi w zakresie elektrotechniki, elektroniki samochodowej, napraw układów ABS/ASR/ESP, diagnostyki silników benzynowych i wysokoprężnych, diagnostyki układów hamulcowych, elektroniki pokładowej i elektroniki podwozia, przeglądów okresowych, obsługi klimatyzacji i napraw typowo mechanicznych, jak wymiana pasków rozrządu, klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów oraz sprzęgieł. 

 

Oprócz świadczonych usług naprawczych, dostępna jest szeroka gama części i akcesoriów samochodowych firmy Bosch stosowanych również na wyposażeniu fabrycznym wszystkich producentów samochodów osobowych i ciężarowych.

 

 

„Magiczna” kampania telewizyjna sieci Bosch Car Service

 

Marka Bosch Service kojarzona jest z profesjonalnym serwisem samochodowym obsługującym kompleksowo wszystkie marki samochodów zgodnie z hasłem sieci „Wszystko czego potrzebuje Twoje auto”.

Zobacz wideo i poznaj magię z jaka naprawiamy auta.